Ahoj, já jsem Sid
Jsem krátkosrstý výmarský ohař (VOK) a narodil jsem se 17. února 2004.
12.9.2004 jsem vyhrál klubovou výstavu v Bratčicích u Brna v kategorii Dorost s hodnocením velmi nadějný :o)
Toto je můj rodokmen:
|
otec |
Cyrus z Ořechovských Lesů |
Princ Nestor |
Vix z Hajnice |
Caesar vom Bärental |
|
Puma z Hajnice |
|
Bona od Hraběte |
Dar z Farniska |
|
Hajdy od Štikova |
|
Arka z Prýglova Dvora |
Alan Zdoňovské Údolí |
Gari ze Smržova |
|
Bistra z Benátské
Aleje |
|
Ara z Ořechovských Lesů |
Dar z Farniska |
|
Arka od Hraběte |
|
matka |
Perla z Dančí Paseky |
Amor z Altova Dvora |
Gari ze Smržova |
Evar od Rášu |
|
Faba ze Žatin |
|
Hery Kajka |
Fron z Krokočínských lesů |
|
Gery Kajka |
|
Alma z Vichle |
Gary Kajka |
Castor vom Zuckermantel |
|
Ery Kajka |
|
Bora z Benátské Aleje |
Alt z Bukovských Vrchů |
|
Bistra z Pocínovické Samoty |